SZPITAL POWIATOWY im. JANA MIKULICZA POSZUKUJE LEKARZY SPECJALISTÓW W ZAKRESIE: CHIRURGII OGÓLNEJ,ORTOPEDII, ANESTEZJOLOGII, GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA, NEUROLOGII.

Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu

poszukuje lekarzy specjalistów w zakresie:

- CHIRURGII OGÓLNEJ - do udzielania świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chirurgii Ogólnej z Chirurgią Dziecięcą oraz / lub w Poradni Chirurgii Ogólnej i Proktologii.

- ORTOPEDII - do udzielania świadczeń w Oddziale Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej i / lub w Poradni Urazowo – Ortopedycznej.

- ANESTEZJOLOGII – świadczenia w ramach OAiIT oraz Bloku Operacyjnym

- GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA – świadczenia w Oddziale Ginekologiczno – Położniczym i/ lub Poradni Ginekologiczno – Położniczej.

Świadczenia realizowane w ramach podstawowej ordynacji i / lub dyżuru medycznego.

- NEUROLOGII – do udzielania świadczeń w Oddziale Neurologii w ramach dyżuru medycznego i / lub Poradni Neurologicznej

Szpital nawiąże również współpracę z lekarzami różnych specjalizacji do realizacji świadczeń medycznych na Izbie Przyjęć.

Warunki i forma umowy do negocjacji.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Sekretariat Dyrektora: tel. 89/715 62 07, info@szpital-biskupiec.pl,

Biskupiec, dnia 16. 08. 2023 r.

Typ ogłoszenia: