szpital

ZDROWIE I DOBRO PACJENTÓW NASZYM CELEM NADRZĘDNYM

E-PACJENT

Osobiście zgłoś się do Rejestracji Szpitala aby odebrać Kartę Zdrowia Pacjenta. W ten sposób uzyskasz dostęp do Indywidualnego Konta Zdrowotnego. 

Załóż Indywidualne Konto Zdrowotne osobiście za pośrednictwem strony internetowej. Kartę Zdrowia Pacjenta wydrukuj podczas zakładania konta. 

Korzystaj z Indywidualnego Konta Zdrowotnego aby posiadać dostęp do wszystkich nowych  udogodnień dla pacjentów Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu. 

 

 

W prosty sposób, nie wychodząc z domu, zarejestrujesz się do lekarza specjalisty. Wybierz poradnię, sprawdź dostępne terminy i umów się na wizytę.

Dzień przed zaplanowaną wizytą otrzymasz przypomnienie o wizycie mailem lub w wiadomości SMS.

Zarejestruj się do lekarza POZ lub specjalisty za pomocą darmowej aplikacji mobilnej VisiMed. Możesz połączyć ją z kalendarzem w smartfonie i ustawić przypomnienie o wizycie.

Dostępne poprzez aplikacje VisiMed jak i Indywidualne Konto Zdrowotne

Dowiedz się jak lepiej zadbać o swoje zdrowie oraz jak przygotować się na pobyt w oddziale naszego Szpitala. Wybierz interesujący Cię temat i przeczytaj informacje.

Zastosuj rady specjalistów i współpracuj z personelem Szpitala w trosce o swoje zdrowie.

Na ekranie komputera, tabletu lub smartfonu, obejrzysz swoją dokumentację medyczną. Zapoznaj się z historią leczenia w poradni specjalistycznej, uzupełnij dane o swoim stanie zdrowia.

Dostępne poprzez Indywidualne Konto Zdrowotne

Sprawdź wyniki swoich badań on-line, gdy tylko laboratorium skończy analizę. Będziesz miał do nich dostęp 24h w każdym miejscu.

Wyniki badań są dostępne poprzez aplikacje VisiMed Indywidualne Konto Zdrowotne jak i pod adresem laboratorium.szpital-biskupiec.pl

Sprawdź interakcje pomiędzy lekami, które zażywasz. Jeśli występuje negatywne oddziaływanie między zażywanymi przez Ciebie lekami, w systemie wyświetli się ostrzeżenie dla lekarza.

Dostępne poprzez aplikacje VisiMed jak i Indywidualne Konto Zdrowotne

Sprawdź, jak przyjmować przepisane leki ( porę dnia, sposób dawkowania). Informacje są uzupełniane automatycznie lub możesz dodać je sam. System przypomni Ci o konieczności zażycia leku.

Dostępne poprzez aplikacje VisiMed jak i Indywidualne Konto Zdrowotne

Wprowadź informacje o substancjach aktywnych, na które jesteś uczulony. Dzięki temu lekarz podczas tworzenia recepty otrzyma ostrzeżenia o możliwych reakcjach uczuleniowych.

Dostępne poprzez Indywidualne Konto Zdrowotne

Sprawdź dostępność leków w aptece (współpracującej w ramach platformy e-usług), zapoznaj się z cenami i zamów potrzebne leki on-line.

Dostępne poprzez aplikacje VisiMed jak i Indywidualne Konto Zdrowotne