Konkurs na stanowisko: Pielęgniarki Naczelnej

Dyrektor
Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu ogłasza konkurs na stanowisko:

Pielęgniarki Naczelnej

Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza

ul. Armii Krajowej 8

11-300 Biskupiec

Konkurs zostanie przeprowadzony w oparciu o następujące akty prawne:

1. Ustawę z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2023 r., poz. 991 t.j. ze zm.),

2. Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 r. w sprawie sposobu przeprowadzania konkursu na niektóre stanowiska kierownicze w podmiocie leczniczym niebędącym przedsiębiorcą Dz.U z 2021 r poz.430)

3. Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 10 lipca 2023 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz. U. poz. 1515 t.j.).

4. Regulamin komisji konkursowej.

1. Kandydaci zgłaszający się do konkursu składają:

1. podanie o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem,

2. opisany przez kandydata przebieg pracy zawodowej,

3. dokumenty stwierdzające kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowania stanowiska objętego konkursem oraz prawo wykonywania zawodu pielęgniarki na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej,

4. inne dokumenty, w szczególności potwierdzające dorobek i kwalifikacje zawodowe kandydata,

5. oświadczenie kandydata o braku prawomocnie orzeczonego wobec niego zakazu wykonywania zawodu, zawieszenia prawa wykonywania zawodu, ograniczenia prawa wykonywania zawodu lub zakazu zajmowania określonego stanowiska,

6. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzaniem postępowania konkursowego na stanowisko objęte konkursem zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2013 r o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r., poz. 1781.)

7. kopie dokumentów, o których mowa w punktach od 3) do 5) powinny być poświadczone za zgodność z oryginałem przez kandydata. Na prośbę komisji konkursowej kandydat zobowiązany jest przedstawić oryginały dokumentów.

1. Jednakowe materiały informacyjne o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym Szpitala Powiatowego w Biskupcu będą dostępne do wglądu kandydatów w Sekretariacie Szpitala Powiatowego w Biskupcu lub w formie pisemnej na wniosek kandydata, w dniu następnym po złożeniu takiego wniosku, w terminie wyznaczonym do składania dokumentów, w godzinach pracy od 07:30 do 15:05, w dni robocze od poniedziałku do piątku.

2. Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach w terminie 10 dni od daty ukazania się ogłoszenia osobiście w Sekretariacie Szpitala Powiatowego w Biskupcu lub za pośrednictwem poczty na adres:

Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu ul. Armii Krajowej 8 11-300 Biskupiec

z adnotacją o treści:

Konkurs na stanowisko Naczelnej Pielęgniarki
Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu

Na kopercie kandydat umieszcza również swoje imię i nazwisko oraz adres do korespondencji i numer telefonu kontaktowego.

1. Rozpatrzenie zgłoszonych kandydatur odbędzie się w siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Olsztynie ul. Wincentego Pstrowskiego 14K 10-602 Olsztyn , w terminie 30 dni od daty upływu terminu składania wymaganych dokumentów.

O terminie i miejscu przeprowadzenia konkursu kandydaci zostaną powiadomieni pisemnie.

Typ ogłoszenia: