Szpital doposażony za środków Fundacji Polsat

Wyrażamy wdzięczność za przekazanie przez Fundację Polsat Szpitalowi Powiatowemu im. Jana Mikulicza w Biskupcu niezwykle wartościowego sprzętu dla oddziału Noworodkowego tj. stanowiska do resuscytacji noworodków oraz pulosoksymetru przenośnego MD 300 M....

P O D Z I Ę K O W A N I A

Wyrażamy wdzięczność za przekazanie przez Fundację Polsat Szpitalowi Powiatowemu im. Jana Mikulicza w Biskupcu niezwykle wartościowego sprzętu dla oddziału Noworodkowego tj. stanowiska do resuscytacji noworodków oraz  pulosoksymetru przenośnego MD 300 M.

Zakup nowoczesnego sprzętu byłby niemożliwy bez pomocy Fundacji. Wsparcie dla oddziału Noworodkowego traktujemy jako wyraz chęci niesienia pomocy przez Fundację osobom potrzebującym. Nasi najmniejsi pacjenci również potrzebują pomocy. Dzięki wsparciu finansowemu, jakie otrzymaliśmy od Fundacji Polsat, każdy noworodek urodzony w naszym Szpitalu otrzyma lepszą opiekę medyczną.  Zwiększenie bezpieczeństwa nad noworodkiem, zadowolenie i uśmiech na twarzy matek  niech będą największym podziękowaniem.