Dyrektor Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu, OGŁASZA KONKURS OFERT na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w zakresie: ortopedii i traumatologii

SZPITAL POWIATOWY im. JANA MIKULICZA
11-300 BISKUPIEC, ul. ARMII KRAJOWEJ 8

Na podstawie Ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (tj. Dz. U. 2022 poz. 633, 655) oraz innych obowiązujących aktów prawnych

Dyrektor Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu,
OGŁASZA KONKURS OFERT
na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w zakresie:
ortopedii i traumatologii stacjonarnej i ambulatoryjnej polegających na:
- udzielaniu świadczeń w lecznictwie stacjonarnym i ambulatoryjnym
- zabezpieczeniu dyżurów lekarskich w trybie stacjonarnym i pod telefonem
w Szpitalu Powiatowym im. Jana Mikulicza w Biskupcu

85111100-1 Usługi szpitalne chirurgiczne

Oferty należy składać do dnia 24.03.2023r. do godz. 9:00 w sekretariacie Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 24.03.2023r. o godz. 9:30 w siedzibie szpitala
Szczegółowe warunki konkursu ofert dostępne są w siedzibie Szpitala w pokoju nr 1150.
Istnieje możliwość przesłania szczegółowych warunków konkursu drogą elektroniczną. Prośby o dokumentację należy kierować na adres: aweraksa@szpital-biskupiec.pl.
Szpital zastrzega sobie prawo przesunięcia terminu składania ofert oraz odwołania konkursu bez podania przyczyny.
Oferentom przysługuje prawo do składania skarg i protestów dotyczących konkursu.
Ogłoszenie o wyniku postępowania zostanie wywieszone na tablicy ogłoszeń oraz stronie szpitala: www.szpital-biskupiec.pl.
Na stronie szpitala będą umieszczone wszystkie ważne informacje dotyczące konkursu.
Oferenci biorący udział w postępowaniu zostaną powiadomieni o jego wynikach na piśmie, niezwłocznie po zakończeniu postępowania.
Wszelkich informacji udziela Główny Specjalista ds. Administracyjnych i Obsługi Umów Kontraktowych Agnieszka Weraksa: 089/715 62 91 , aweraksa@szpital-biskupiec.pl

Biskupiec, dnia 17.03.2023r