SZPITAL POWIATOWY im. JANA MIKULICZA 11-300 BISKUPIEC, ul. ARMII KRAJOWEJ 8OGŁASZA KONKURS OFERT - na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w zakresie: chirurgii ogólnej stacjonarnej i ambulatoryjnej

SZPITAL POWIATOWY im. JANA MIKULICZA

11-300 BISKUPIEC, ul. ARMII KRAJOWEJ 8

Na podstawie Ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (t. j. Dz. U. 2022 poz 633, 655 ) oraz innych obowiązujących aktów prawnych

Dyrektor Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu,

OGŁASZA KONKURS OFERT

- na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w zakresie:

chirurgii ogólnej stacjonarnej i ambulatoryjnej

- na pełnienie funkcji Koordynatora pionu chirurgii ogólnej

w Szpitalu Powiatowym im. Jana Mikulicza w Biskupcu

Kod CPV: 85111100-1 Usługi szpitalne chirurgiczne

Oferty należy składać do dnia 20.04.2023r. do godz. 9:00 w sekretariacie Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 20.04.2023r. do godz.9:30 w siedzibie Szpitala.

Szczegółowe warunki konkursu ofert dostępne są w Szpitalu w pok. 1150. Istnieje możliwość otrzymania specyfikacji w wersji elektronicznej.

Szpital zastrzega sobie prawo przesunięcia terminu składania ofert lub odwołania konkursu bez podania przyczyny.

Oferentom przysługuje prawo do składania skarg i protestów dotyczących konkursu.

Ogłoszenie o wyniku postępowania zostanie wywieszone na tablicy ogłoszeń oraz na stronie szpitala.

Oferenci biorący udział w postępowaniu zostaną powiadomieni o jego wynikach na piśmie, w wersji elektronicznej, niezwłocznie po zakończeniu postępowania.

Osoba do kontaktu: Agnieszka Weraksa tel. 89/715 62 91, aweraksa@szpital-biskupiec.pl

Kod CPV: 85111100-1 Usługi szpitalne chirurgiczne

Biskupiec, dnia 06.04.2023r