Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnychw zakresie: chorób wewnętrznych – usługi lekarskie w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Kardiologii w Wojewódzkim Ośrodku Rehabilitacji Kardiologicznej

SZPITAL POWIATOWY im. JANA MIKULICZA 11-300 BISKUPIEC, ul. ARMII KRAJOWEJ 8

Na podstawie Ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. 2018 poz 160 z późn. zm) oraz innych obowiązujących aktów prawnych

Dyrektor Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu,

OGŁASZA KONKURS OFERT na udzielanie świadczeń zdrowotnych w Szpitalu Powiatowym im. Jana Mikulicza w Biskupcu w zakresie: chorób wewnętrznych – usługi lekarskie w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Kardiologii w Wojewódzkim Ośrodku Rehabilitacji Kardiologicznej

Oferty należy składać do dnia 26.04.2019r. do godz. 9:00 w sekretariacie Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 26.04.2019r. o godz. 9:30 w siedzibie Szpitala. Szczegółowe warunki konkursu ofert dostępne są w siedzibie Szpitala w pok. nr 1150.

Istnieje możliwość przesłania szczegółowych warunków konkursu drogą elektroniczną. Szpital zastrzega sobie prawo przesunięcia terminu składania ofert oraz odwołania konkursu bez podania przyczyny.

Ogłoszenie o wyniku postępowania zostanie wywieszone na tablicy ogłoszeń. Oferenci biorący udział w postępowaniu zostaną powiadomieni o jego wynikach na piśmie, niezwłocznie po zakończeniu postępowania.

Oferentom przysługuje prawo do składania skarg i protestów dotyczących konkursu.

Biskupiec, dnia 19.04.2019r.

Typ ogłoszenia: